Składy stałych komisji eksperckich w PO Produkcja filmowa 2021

Poniżej prezentujemy składy stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w 2021 roku.

Produkcja: film fabularny

Komisja 1

Agnieszka Smoczyńska

Agnieszka Wasiak

Xawery Żuławski

Komisja 2

Katarzyna Rosłaniec

Rafał Listopad

Monika Jordan-Młodzianowska

Komisja 3

Lech Majewski

Wojciech Tomczyk

Jacek Raginis- Królikiewicz

Komisja 4

Waldemar Krzystek

Małgorzata Fogel-Gabryś

Mirosław Piepka

Komisja 5

Justyna Pawlak

Barbara Hollender

Borys Lankosz


Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1

Lidia Duda

Tomasz Wolski

Marta Prus

Komisja 2

Maria Dłużewska

Paweł Woldan

Dorota Kania

Komisja 3

Marcin Koszałka

Katarzyna Trzaska

Aneta Kopacz

Komisja 4

Arkadiusz Gołębiewski

Anna Dobrowolska

Piotr Budnik

Komisja 5

Agnieszka Zwiefka

Monika Kotecka

Mirosław Bork


Produkcja: film animowany

Komisja 1

Jerzy Armata

Daria Kopiec

Marta Pajek

Komisja 2

Mariusz Wilczyński

Anita Kwiatkowska-Naqvi

Agata Gorządek

Komisja 3

Dorota Kobiela

Paweł Prewencki

Karolina Specht


Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1

Maria Blicharska

Magdalena Łazarkiewicz

Krzysztof Sołek


Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1

Agnieszka Dziedzic

Aleksandra Piotrowska

Paweł Pewny


Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1

Maciej Pawlicki

Piotr Cyrwus

Marta Plucińska

Komisja 2

Leszek Dawid

Łukasz Ronduda

Olga Bołądź

Komisja 3

Klaudia Śmieja

Jan Holoubek

Małgorzata Jurczak


Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1

Paweł Łoziński

Bartosz Paduch

Eliza Kubarska

Komisja 2

Robert Kaczmarek

Anna Ferens

Magdalena Piejko

Komisja 3

Małgorzata Walczak

Jacek Bławut

Edyta Wróblewska


Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1

Marcin Żukowski

Marta Świętek

Izabela Plucińska

Komisja 2

Małgorzata Serafińska

Marcin Graj

Piotr Furmankiewicz

Komisja 3

Joanna Jasińska-Koronkiewicz

Balbina Bruszewska

Tomasz Popakul


Dewelopment scenariuszowy

Komisja 1

Magnus Von Horn

Alicja Albrecht

Joanna Wendorff-Ostergaard

25.01.2021