Skrytykuj i zostań Jurorem Festiwalu "Ale kino!"

Ruszyła kolejna odsłona konkursu Skrytykuj! Twórcy nagrodzonych recenzji zasiądą w Jury Młodych 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale kino!” w Poznaniu. 

Wygraj bycie jurorem

Kino jest Twoją pasją? Spędzasz całe dnie oglądając filmy? Jeśli dodatkowo umiesz i lubisz dzielić się opinią o nich, ten konkurs jest dla Ciebie! Stwórz filmową recenzję, aby zasiąść w Jury Młodych 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale kino!”, który odbędzie się w dniach 29 listopada – 6 grudnia 2015 w Poznaniu. 

Tradycyjna recenzja albo wideo-esej

Zawsze marzyłeś, aby Twoja ocena nie była tylko liczbą gwiazdek w rankingu? Możesz spełnić to życzenie! Jak? Droga jest prosta – napisz recenzję lub stwórz wideo-esej i zamieść na stronie www.skrytykuj.pl . Nie opisuj treści. Przekonaj nas dlaczego akurat ten film warto obejrzeć lub szybko o nim zapomnieć. Jeśli Twoja recenzja okaże się najlepsza zasiądziesz w Jury Młodych 33. MFFMW „Ale kino!”. Czekają dwa miejsca.

Vlogi ambasadorów akcji

Szukasz inspiracji? Koniecznie obejrzyj vlogi ambasadorów akcji. Posłuchaj jak Mela Koteluk wyjaśnia znaczenie muzyki w filmach, a Sebastian Fabijański opowiada o grze aktorskiej w swoich ulubionych scenach z „Bękartów wojny”. Jeśli to wciąż mało, czekają na Ciebie komentarze aktorów: Zosi Wichłacz, Marcela Sabata, Marcina Kowalczyka i Magdy Czerwińskiej. Spoty znajdziesz na stronie www.skrytykuj.pl.

Zgłoszenia do 30 października

Na stworzenie recenzji masz czas do 30 października. Szczegóły dotyczące zgłoszeń i regulaminu znajdziesz na stronie skrytykuj.pl. W ramach konkursu możesz zgłosić nieograniczoną liczbę prac. Nie zwlekaj, ponieważ co tydzień na autorów najciekawszych komentarzy czekają książki i filmy DVD. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów 2 i 3 klas szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów pierwszego roku studiów.

Dodatkowych informacji udziela:

Agata Sotomska
tel.: (22) 42 10 560, 695 363 351
e-mail: agata.sotomska@pisf.pl
www.skrytykuj.pl
www.facebook.com/filmsienieurwal
www.youtube.com/skrytykuj

02.10.2015