Skrytykuj! i zostań młodzieżowym jurorem 12. edycji festiwalu Off Camera

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny czeka na zgłoszenia uczniów do udziału w konkursie „Skrytykuj!”.

Zostań Jurorem i oceniaj filmy na festiwalu Off Camera

Jury Młodych już po raz 7. oceni filmy z Konkursu Głównego „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i wręczy statuetkę Skrytykuj! twórcy zwycięskiego filmu.

Informacje praktyczne:

Aby zostać młodzieżowym jurorem należy do 31 marca 2019 roku (włącznie) opublikować na stronie www.skrytykuj.pl autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu.

Do Krakowa organizatorzy konkursu zaproszą troje uczniów w wieku pomiędzy 15 a 19 lat, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów, studenci niestety nie mogą brać w nim udziału.

Festiwal Off Camera odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 5 maja 2019 r. Organizator konkursu zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na uroczyste gale: otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem. Więcej o samym Festiwalu pod adresem www.offcamera.pl

Przed wysłaniem formularza należy przeczytać Regulamin.

Informacji o konkursie udziela:

Konkurs Skrytykuj! organizowany jest przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


18.03.2019