Sources 2 Script Development 2015 - zgłoś się

Trwa nabór na kolejną edycję warsztatów Sources 2 Script Development.

Sources 2 Script Development

Warsztaty skierowane są do scenarzystów, zespołów pracujących nad scenariuszem, producentów i reżyserów posiadających projekt filmu fabularnego lub dokumentu kreatywnego znajdującego się na etapie rozwoju projektu. Szkolenie składa się z 7-dniowej sesji warsztatowej, 3-miesięcznej partii rozwojowej i sesji follow-up.

Terminy zgłoszeń na warsztaty odbywające się w 2015 roku:

  • 9-17 kwietnia 2015, Göteborg, Szwecja zgłoszenia do 1 grudnia 2014,
  • Czerwiec 2015, FilmCamp, Norwegia, zgłoszenia do 1 marca 2015.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.

Sources 2 Projects & Process

W drugiej połowie roku, w październiku odbędą się warsztaty dla profesjonalistów pracujących nad scenariuszem i rozwojem fabuły filmu fabularnego lub dokumentalnego. Szkolenie przeznaczone jest dla scenarzystów, redaktorów zamawiających, producentów i decydentów. Warsztat składa się z 4-dniowej sesji szkoleniowej, okresu na dopracowanie projektu i sesji round-off. Termin zgłoszeń na te warsztaty upłynie 1 czerwca 2015.

O warsztatach

Sources 2 Script to najdłużej działające europejskie warsztaty rozwoju scenariusza filmów fabularnych i pełnometrażowych dokumentów. W kwietniu 2013 po raz pierwszy program Sources gościł w Polsce i był współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Więcej informacji: www.sources2.de.

 

Źródło: kreatywna-europa.eu.

29.10.2014