Spotkania koprodukcyjne w Berlinie - zgłoszenia

Do 30 stycznia 2019 roku polscy producenci, którzy będą obecni na Europejskich Targach Filmowych w Berlinie mogą zgłaszać chęć udziału w spotkaniach koprodukcyjnych z producentami z Gruzji i Nowej Zelandii.

Spotkania koprodukcyjne w Berlinie

Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do udziału w spotkaniach koprodukcyjnych, które odbędą się podczas Europejskich Targów Filmowych w Berlinie. Celem spotkań jest zacieśnienie współpracy polskich producentów z partnerami z Gruzji i Nowej Zelandii oraz zwiększenie szans na powstanie koprodukcji.

Daty spotkań

  • Spotkanie z producentami z Gruzji organizowane we współpracy z Georgian National Film Center odbędzie się we wtorek 12 lutego 2019 roku w godzinach 10.00-12.00 na Polish Cinema Stand (Gropius Bau #162).
  • Spotkanie z producentami z Nowej Zelandii organizowane we współpracy z New Zealand Film Commission, odbędzie się w środę 13 lutego 2019 roku w godzinach 11.00-12.30 na Polish Cinema Stand (Gropius Bau #162).

Zgłoszenia do 30 stycznia

Do udziału zaproszeni są producenci, którzy będą uczestniczyć w tegorocznych Europejskich Targach Filmowych oraz są zainteresowani współpracą z partnerami z wymienionych krajów. Preferowani będą producenci z projektami. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić i odesłać załączony formularz, wskazując swoje preferencje co do udziału w spotkaniach z reprezentacją poszczególnych krajów. Ilość miejsc na każde spotkanie jest ograniczona.

Zgłoszenia z wypełnionym formularzem należy przesyłać na adres: marzena.cieslik@pisf.pl do 30 stycznia 2019 roku.


23.01.2019