Spotkania koprodukcyjne w Cannes - zgłoszenia

Film Commission Poland oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają producentów do udziału w spotkaniach koprodukcyjnych, które odbędą się podczas festiwalu w Cannes. Celem spotkań jest zacieśnienie współpracy polskich producentów z partnerami z Francji, Czech i Słowacji oraz Kanady i zwiększenie szans na powstanie koprodukcji.

Daty spotkań

  • Spotkanie z producentami z Francji, organizowane we współpracy z Centre National de la Cinématographie i Film France odbędzie się w sobotę 14 maja (w godzinach 16.30 – 18.30).
  • Spotkanie z producentami z Czech i Słowacji, organizowane we współpracy z Czeskim Centrum Filmowym i Słowackim Instytutem Filmowym, odbędzie się w niedzielę 15 maja (w godzinach 10.00-12.00).
  • Spotkanie z producentami z Kanady, organizowane we współpracy z Canadian Media Producers Association (CMPA), odbędzie się w poniedziałek 16 maja (godziny spotkania – do potwierdzenia).

Do udziału zaproszeni są producenci, którzy będą uczestniczyć w tegorocznym festiwalu w Cannes oraz są zainteresowani współpracą z partnerami z wymienionych krajów. Preferowani będą producenci z projektami. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić i odesłać załączony formularz, wskazując swoje preferencje co do udziału w spotkaniach z reprezentacją poszczególnych krajów. Ilość miejsc na każde spotkanie jest ograniczona.

Formularz jest do pobrania na stronie Film Commission Poland.

Formularz należy odesłać do dnia 28 kwietnia na adres: dziedzic@filmcommissionpoland.pl

Informacja prasowa

25.04.2016