Spotkania koprodukcyjne w Cannes

Do 15 maja polscy producenci, którzy będą obecni na festiwalu w Cannes mogą zgłaszać chęć udziału w spotkaniach koprodukcyjnych z producentami z Luksemburga i Argentyny.

Spotkania koprodukcyjne w Cannes

Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do udziału w spotkaniach koprodukcyjnych, które odbędą się podczas festiwalu w Cannes. Celem spotkań jest zacieśnienie współpracy polskich producentów z partnerami z Luksemburga i Argentyny oraz zwiększenie szans na powstanie koprodukcji.

Daty spotkań

  • Spotkanie z producentami z Luksemburga, organizowane we współpracy z Film Fund Luxembourg odbędzie się w sobotę 20 maja w godzinach 12:00-13:00 na stoisku Luksemburga (Village International, Pavilion 128).
  • Spotkanie z producentami z Argentyny organizowane we współpracy z INCAA, odbędzie się w sobotę 20 maja w godzinach 17:30-19:00 na stoisku Argentyny (Village International, Pavillion 127).

Zgłoszenia do 15 maja

Do udziału zaproszeni są producenci, którzy będą uczestniczyć w tegorocznym festiwalu w Cannes oraz są zainteresowani współpracą z partnerami z wymienionych krajów. Preferowani będą producenci z projektami. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić i odesłać załączony formularz, wskazując swoje preferencje co do udziału w spotkaniach z reprezentacją poszczególnych krajów. Ilość miejsc na każde spotkanie jest ograniczona.

Pobierz formularz zgłoszenia (.doc)  

Zgłoszenia z wypełnionym formularzem należy przesyłać na adres: marzena.cieslik@pisf.pl do 15 maja.

11.05.2017