Spotkanie koprodukcyjne w San Sebastian

Do 30 czerwca trwa nabór projektów na Europe-Latin America Co-Production Forum, organizowane w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 21-29 września. 

Spotkanie dla twórców filmów fabularnych

 

Organizatorzy zapraszają twórców projektów szukających partnerów koprodukcyjnych z Ameryki Południowej. Do udziału w wydarzeniu nadsyłać można projekty fabularnych filmów pełnometrażowych, które już mają zapewnione conajmniej 20% budżetu. Wymagane jest zawarcie w projekcie elementów związanych z Ameryką Południową – lokacji czy obecność w ekipie twórców z Ameryki Południowej. Dodatkową zaletą będzie, jeśli producenci filmu wykażą współpracę z zagranicznymi inwestorami przy swoich poprzednich realizacjach.

Współpraca z filmowcami z Ameryki Południowej

Uczestnictwo w forum ma pomóc w znalezieniu dodatkowego dofinansowania i partnerów strategicznych filmowcom z Europy i Ameryki Południowej. Obok spotkań w ramach forum odbędą się warsztaty oraz spotkania z ekspertami. 6 najlepszych projektów będzie mogło uczestniczyć również w spotkaniu koprodukcyjnym i targach w Ventana Sur w Argentynie.

 

Więcej informacji: www.sansebastianfestival.com.

21.06.2012