Start rejestracji na Warsaw Kids Film Forum 2018

Rejestracja dla Obserwatorów Warsaw Kids Film Forum 2018 jest już otwarta. 2. edycja międzynarodowego forum pitchingowego filmów i seriali dla młodego widza odbędzie się 26-28 września 2018 roku w Warszawie podczas 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Obserwator to uczestnik Forum, który otrzymuje dostęp do trzydniowego programu Forum.

Obserwator może wziąć udział:

  • w Inspiration Day, czyli cyklu studiów przypadków najciekawszych koprodukcji dla dzieci, nowoczesnych strategii marketingowych i crossmedialnych (pierwszy dzień Forum),
  • w sesjach pitchingowych 28 projektów z Polski i Europy w charakterze obserwatora,
  • w spotkaniach indywidualnych z projektami biorącymi udział w Pitchingu i Giełdzie Scenariuszy oraz z zaproszonymi przez organizatora gośćmi Forum. Spotkania będą możliwe w miarę dostępności czasowej i akceptacji ze strony osoby, z którą Obserwator pragnie się spotkać,
  • w spotkaniu Giełdy Scenariuszy, na której scenarzyści i reżyserzy zaprezentują swoje projekty w poszukiwaniu producenta (Obserwatorzy-producenci będą mieli pierwszeństwo udziału w tym wydarzeniu),
  • w spotkaniach przy Stolikach Konsultantów. Na trwającym ok. 45 minut spotkaniu z konsultantem, Obserwator będzie mógł porozmawiać o swoim pomyśle lub scenariuszu we wczesnej fazie developmentu z doświadczonym przedstawicielem branży / konsultantem scenariuszowym.

Obserwator otrzyma także login i dostęp do strefy uczestnika na www.warsawkidsff.pl przez którą będą odbywały się zapisy na spotkania.

Rejestracja dla Obserwatorów – uczestników Forum – otwarta jest do 16 września na www.warsawkidsff.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji: http://warsawkidsff.pl/registration/.

WKFF odbywa się dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy, Programu Kreatywna Europa i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Partnerem WKFF jest Film Commission Poland, Mazovia Warsaw Film Commission, Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Kids Regio, Akademie für Kindermedien, EAVE, The Financing Forum for Kids Content oraz Film New Europe i Script Fiesta.

Informacja prasowa


05.06.2018