Strefa VOD - Internetowa wypożyczalnia filmów

Działalność rozpoczęła Strefa VOD, internetowa wypożyczalnia filmów. W jej katalogu znajduje się kilkaset głośnych tytułów, zarówno najnowszych hitów, jak i uznanej klasyki.

Projekt Strefa VOD powstał z inicjatywy Add Media Entertainment, działającego od kilku lat na rynku dystrybutora filmów DVD, w którego ofercie znaleźć można m.in. katalogi Kino Świat, Gutek Film, Against Gravity, Hagi czy Kino Polska, w tym także nowe polskie produkcje filmowe.

Kilkanaście premier

– Każdego miesiąca w Strefie VOD pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, nie licząc rosnącego katalogu starszych filmów. Wszystkie one dostępne będą dosłownie na żądanie, bez konieczności pobierania czegokolwiek z Internetu – wystarczy, że użytkownik odwiedzi naszą stronę, wybierze interesujący go film, zapłaci za jego obejrzenie, a natychmiast rozpocznie się jego wyświetlanie – wyjaśnia Konrad Lasak, dyrektor zarządzający Strefy VOD.

Nie tylko komputer

– Od początku przyświecała nam idea jak największej interoperacyjności naszej platformy VOD. Wierzymy, że w przyszłości ludzie będą chcieli oglądać treści filmowe na najróżniejszych urządzeniach – od niewielkich tabletów, przez konsole do gier, po duże telewizory. Naszym zadaniem jest im to umożliwić, tak by mogli cieszyć się kinem w taki sposób, jaki im odpowiada – opowiada Adam Golański, dyrektor ds. rozwoju w Strefy VOD.

 

Wszystkie szczegóły: www.strefavod.pl

 

Na postawie materiałów promocyjnych

14.06.2012