Szkolenie KIPA "Prawo i pieniądze"

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza na dwudniowe szkolenie „Prawo i pieniądze – mniej artystyczne aspekty koprodukcji filmowej”, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2012 roku w Serocku. Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Prawne i finansowe aspekty koprodukcji filmowej

Szkolenie jest skierowane do szefów spółek, producentów, szefów produkcji, a także innych osób zainteresowanych tematem i działających zawodowo na rynku audiowizualnym. Wśród zagadnień poruszanych na spotkaniu znajdą się m.in. zasady współpracy w czasie produkcji, wkłady finansowowe i rzeczowe, odzyskiwanie kosztów i podział zysków, podleganie opodatkowaniu VAT. Szkolenie poprowadzą doświadczeni w branży audiowizualnej doradcy podatkowi: Aldona Załęska i Joanna Bany oraz adwokat Krzysztof Czyżewski.

Zgłoszenia do 29 października

Szkolenie jest płatne. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń na adres biuro@kipa.pl lub faksem na nr 22 840 59 01.Termin nadsyłania formularzy upływa 29 października 2012 roku. Dodatkowe informacje na temat szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.audiowizualni.pl.

Szkolenie ze wsparciem PISF

Szkolenie jest organizowane przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych we współpracy z Media Desk Polska i jest współfinansowane przez PISF- Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Więcej informacji na stronie KIPA: www.audiowizualni.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

10.10.2012