Targi filmowe w Kołobrzegu

Podczas IV Festiwalu Filmowego „Sensacyjne Lato Filmów” w Kołobrzegu zorganizowane zostaną po raz pierwszy Targi Filmowe.

Targi filmowe w Kołobrzegu

W odpowiedzi na zainteresowanie polskim filmem pośród międzynarodowych dystrybutorów organizatorzy Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego w dniach 6-9 sierpnia organizują Targi Filmowe, na których nowe polskie filmy mogą zostać zaprezentowane zagranicznym dystrybutorom.

Dystrybutorzy z całego świata

Współpracę z kołobrzeskimi Targami podjął Massimo Saidel, który organizował m.in. Rome International Film Market i Targi Filmowe na Festival Des Films Du Monde w Montrealu. Dzięki jego rekomendacji przyjazd do Kołobrzegu potwierdziło już kilkunastu bardzo poważnych dystrybutorów z całego świata: Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hongkongu, Egiptu, Rosji, Niemiec, Hiszpanii, Norwegii, Serbii i Czech.

Zgłoszenia do 25 lipca

Producenci polskich filmów mogą zgłaszać produkcje zrealizowane w latach 2013-2015 (także filmy w produkcji) na kołobrzeskie Targi Filmowe do dnia 25.07.2015 na adres: biuro@sensacyjnelato.pl. Prezentacja filmów na kołobrzeskich Targach Filmowych jest bezpłatna, a szczegóły znajdują się na stronie www.sensacyjnelato.pl.

Informacja prasowa

01.07.2015