Targi Focus w Londynie

Na początku grudnia w Londynie odbędą się targi lokacji i usług filmowych „Focus”. W wydarzeniu wezmą udział polskie komisje filmowe i Polski Instytut Sztuki Filmowej, które w Wielkiej Brytanii będą promować polskie lokacje i branżę filmową.

Targi „Focus The Meeting Place for International Production”

W targach „Focus The Meeting Place for International Production” wezmą udział komisje filmowe, producenci oraz dostawcy usług z ponad 60 krajów. Wydarzenie obejmuje także ponad 60 paneli dyskusyjnych i prezentacji z udziałem ponad 150 profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

W programie znalazła się prezentacja dotycząca wprowadzenia zachęt finansowych w Polsce (więcej o zachętach: www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/zachety-finansowe-dla-produkcji-audiowizualnej-w-polsce). Prezentacja prowadzona przez Annę Dziedzic odbędzie się pierwszego dnia targów o godz. 13. Tego samego dnia odbędzie się polskie spotkanie networkingowe, które będzie świetną okazją do nawiązania kontaktów i promocji Polski wśród uczestników targów.

 „Focus” odbędzie się w dniach 4-5 grudnia i jest otwarty dla przedstawicieli branży filmowej – udział w charakterze uczestnika jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Informacje o programie, listę wystawców, listę panelistów oraz godziny otwarcia można znaleźć na stronie www.tlgfocus.com

Informacja prasowa


03.12.2018