Targi koprodukcyjne w Tel Awiwie

CoPro – Documentary Marketing Foundation oraz delegacja Komisji Europejskiej w Izraelu, we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Instytutem Polskim w Tel Awiwie, Krakowską Fundacją Filmową oraz Instytutem Adama Mickiewicza zapraszają polskich producentów do zgłaszania projektów na targi koprodukcyjne CoPro, odbywające się w dniach 24-30 maja 2010 w Tel Awiwie.

 

Zaproszenie ma na celu zacieśnienie związków pomiędzy producentami polskimi i izraelskimi, rozszerzenie możliwości współpracy polsko-izraelskiej oraz izraelsko-polskiej w zakresie wykonywania zobowiązań traktatu filmowego podpisanego przez oba kraje.

 

Polscy producenci przedstawią projekty filmów dokumentalnych przedstawicielom stacji telewizyjnych oraz fundacji filmowych z Izraela, będą również mieli możliwość kontaktu z izraelskimi producentami filmowymi, przez co poszerzy się grono ewentualnych odbiorców zainteresowanych realizacją projektów.

 

Projekt w języku angielskim musi zostać złożony do CoPro do wtorku, 2 marca 2010 roku.

 

Pisemne zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną pod adresem: delegation@copro.co.il.

 

Filmy (w formacie DVD) z angielskimi napisami należy wysłać w trzech kopiach pod adresem: POB 14581, Tel Aviv 61143, Israel, lub kurierem do biura CoPro pod adresem: 34, Allenby St, 4th floor, Tel-Aviv, Israel.

 

Projekty będą ocenianie przez przedstawicieli CoPro z Izraela.

 

Szczegółowe informacje, w tym m.in. wytyczne dotyczące projektów, wykaz niezbędnych dokumentów oraz dane kontaktowe i harmonogram do pobrania w pliku .pdf.

07.01.2010