Torino Short Film Market – nabór zgłoszeń

Z okazji 1. edycja Torino Short Film Market, organizowanej we współpracy z Festiwalem Filmowym w Turynie, organizatorzy ogłaszają dwa nabory dla twórców i dystrybutorów.

Zgłoszenia projektów i filmów krótkich

Nabór przeznaczony jest dla twórców, którzy chcieliby rozwinąć swój krótkometrażowy film w projekt pełnometrażowy, serię telewizyjną, grę itp. Informacje o naborze dostępne są w załączniku znajdującym się na stronie: www.centrodelcorto.it/news/oltrecorto-call-for-projects-and-short-films_151.htm. Nabór projektów trwa do 30 września. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania (dwie noce) dla jednego reprezentanta projektu.

Pokaż swoje filmy – informacja dla dystrybutorów

Organizatorzy czekają na zgłoszenia od dystrybutorów, którzy w swoim katalogu mają filmy krótkometrażowe (do 30 minut) i chcieliby je zaprezentować potencjalnym zainteresowanym. Aby zgłosić chęć udziału w prezentacji, należy przesłać listę tytułów filmów z naszego katalogu, wraz z krajem i rokiem produkcji, nazwiskiem reżysera, czasem trwania, opisem jakie posiadamy obecnie prawa do eksploatacji poszczególnych tytułu, linki do filmów (z hasłem), krótki opis firmy dystrybucyjnej lub dystrybutora (maks. 1 strona). Wszystkie informacje należy przesłać do 30 września na adres: promozione@centrodelcorto.it. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania (dwie noce) dla jednego reprezentanta firmy.

Torino Short Film Market odbędzie się w dniach 18-20 listopada.

Informacja prasowa  

21.07.2016