Trwa nabór na Berlinale Co-production Market

Do 21 października trwa nabór na 13. edycję targów Berlinale Co-Production Market będących częścią 66. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Berlinale Co-Production Market

Targi są dla producentów okazją do zaprezentowania swojego projektu i nawiązania kontaktów biznesowych. W trzydniowym wydarzeniu, co roku, bierze udział około 500 międzynarodowych producentów, agentów sprzedaży, dystrybutorów, przedstawicieli funduszy filmowych i nadawców.

Zgłoszenia na 13. edycję targów

Do 21 października można zgłaszać projekty pełnometrażowych filmów fabularnych, które mają szansę na międzynarodową dystrybucję. Formularz zgłoszeniowy wraz z: treatmentem, kosztorysem (w euro), zarysem scenariusza oraz linkiem do filmografii reżysera, należy przesłać do organizatorów drogą elektroniczną. Na targi mogą się również zgłaszać producenci i osoby z branży, które nie mają własnego projektu, ale są zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach międzynarodowej koprodukcji. W takiej sytuacji proszeni są oni o kontakt mailowy na adres: coproductionmarket@berlinale.de w celu uzyskania dalszych informacji.

Szczegółowe informacje dostępne są w ulotce: www.efm-berlinale.de/media/pdf_word/copro/65_copro/copro_flyer2016_a4.pdf.

13. Berlinale Co-Production Market odbędzie się w dniach 14-16 lutego 2016.

Więcej informacji: www.efm-berlinale.de.

24.09.2015