Trwa nabór na Connecting Cottbus

Organizatorzy koprodukcyjnych targów filmowych Connecting Cottbus ogłosili nabór projektów filmowych na sesję pitchingową.

Nabór trwa do 15 lipca

Organizatorzy targów odbywających się w ramach Festiwalu Filmowego w Cottbus rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń na sesję pitchingową. Producenci mogą aplikować z projektami filmów fabularnych, które pochodzą z Europy Wschodniej lub mają z nią jakiś związek, oraz są potencjalnym materiałem na koprodukcję z krajami Europy Zachodniej. Zaproszeni do udziału w sesji są również producenci bez projektu, agenci sprzedaży i inni przedstawiciele przemysłu audiowizualnego (zgłoszenia obserwatorów przyjmowane są do 1 października).

Nagroda „The Best Pitch Award”

13 wybranych projektów zostanie przedstawione branżowej publiczności podczas festiwalu. Nagrodę „The Best Pitch Award” za najlepszy pitching otrzyma producent prezentujący dany projekt. W ramach Connecting Cottbus odbędzie się także szkolenie przygotowujące do pitchingu. Uczestnicy wezmą również udział w spotkaniach branżowych, dyskusjach panelowych i warsztatach.

 

Więcej informacji: www.connecting-cottbus.de.

 

Źródło informacji: www.mediadeskpoland.eu.

03.06.2013