Trwa nabór na festiwal filmowy w San Francisco

Do 7 grudnia można zgłaszać swoje produkcje na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Francisco. Pod uwagę brane są filmy średnio- i pełnometrażowe we wszystkich gatunkach i formach. Krócej, bo do 16 listopada nabór trwa dla krótkich metraży.

SFFILM planuje swój 64. festiwal w dniach 9-18 kwietnia 2021 r. Odbędzie się on w formie hybrydowej, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa sanitarnego, wydanymi przez władze lokalne, stanowe i federalne. Dokładne daty, miejsce oraz forma wydarzeń mogą jeszcze ulec zmianie.

Założony w 1957 roku Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Francisco (SFFILM Festival) to najdłużej odbywający się festiwal filmowy w obu Amerykach. W trakcie wydarzenia tradycyjnie mają miejsce premiery nowych produkcji czy międzynarodowe konkursy z udziałem filmów, także dokumentalnych. Całość uświetnia obecność gwiazd na czerwonym dywanie oraz muzyczne występy na żywo.

Producenci, którzy są zainteresowani zgłoszeniem swojego filmu proszeni są o przesłanie informacji na: agnieszka.kazubek@pisf.pl w celu uzyskania kodu zniżkowego. Link do naboru znajduje się tu: https://sffilm.org/submit-your-film/

27.10.2020