Trwa nabór na kurs Developing Your Film Festival

Organizatorzy trzeciej edycji warsztatów Developing Your Film Festival zapraszają do udziału w kursie specjalistów zajmujących się promocją i rozwojem festiwali z całej Europy.

Developing Your Film Festiwal

ma na celu rozpropagowanie innowacyjnych programów filmowych, pomaganie twórcom festiwali w dotarciu do szerszej publiczności i wypracowaniu właściwego modelu biznesowego, a także rozwijanie umiejętności osób promujących profil festiwalu i zdobywanie kontaktów międzynarodowych.

 

W pięciodniowym kursie weźmie udział 40 uczestników. Program warsztatów został już ogłoszony. Złożą się na niego prowadzone przez ekspertów z branży z całej Europy prelekcje, spotkania, ćwiczenia praktyczne oraz dyskusje w grupach. Seminarium będzie również rozwijać możliwości przyszłej współpracy między organizacjami uczestniczącymi.

Zgłoszenia

Chętni są proszeni o wypełnienie formularza aplikacyjnego i przesłanie go na sarah.bourne@independentcinemaoffice.org.uk.

 

Opłata za warsztat wynosi 570 euro, jednak możliwe jest częściowe pokrycie kosztów przez organizatorów. Zostało jeszcze pięć miejsc w cenie 160 euro.

 

Kurs odbędzie się w dniach 23-28 lipca 2013 podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Motovun w Chorwacji.

 

Więcej informacji na stronie: www.independentcinemaoffice.org.uk.

 

Na podstawie informacji prasowej Kalina Cybulska

02.07.2013