Trwa nabór na kurs Online Kamera

Do 30 września 2017 trwa nabór na kurs Online Kamera.

Kurs Online Kamera jest skierowany do ludzi zaczynających swoją przygodę ze światem filmu. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a internetowa forma kursu zapewnia dostęp do niego niezależnie od miejsca zamieszkania.

Dzięki Online Kamera każdy może rozwinąć swój unikalny pomysł na film, a także skonsultować go z wybitnymi polskimi filmowcami, w tym ze zdobywcą Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie, Wojciechem Marczewskim oraz laureatem Oscara®, Pawłem Pawlikowskim. Wśród pozostałych wykładowców są tak znakomici twórcy, jak chociażby Leszek Dawid, Jerzy Zieliński, Maciej Sobieszczański, Filip Marczewski czy Grzegorz Łoszewski oraz inni uznani autorzy.

Kurs w unikalny sposób łączy trzy edukacyjne elementy. Po pierwsze oferuje wykłady online, które są dostępne zarówno dla wolnych słuchaczy, jak i uczestników kursu. Po drugie stosuje indywidualną analizę prac domowych, nadesłanych przez uczestników. I po trzecie proponuje dwa warsztaty „na żywo”. Czyli zajęcia praktyczne odbywające się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie. W ich trakcie uczestnicy mają możliwość rozwoju i analizy swoich pomysłów na film oraz okazję do pracy z profesjonalnymi aktorami i operatorem.

  • Opłata za roczny kurs dla uczestników to tylko 500zł. + 50zł. opłaty egzaminacyjnej.
  • Opłata za roczny kurs dla wolnych słuchaczy to jedyne 300zł.

Szczegółowe informacje o kursie są dostępne na stronie: onlinekamera.pl/program.

Informacja prasowa

21.08.2017