Trwa nabór zgłoszeń na szkolenie Inside Pictures 2011

Do 4 kwietnia 2011 trwa nabór zgłoszeń  na szkolenie Inside Pictures  skierowane do producentów  filmowych i producentów wykonawczych.

 

Inside Pictures jest  programem szkoleniowym pomagającym rozwijać umiejętności biznesowe w przemyśle filmowym.  W tym roku odbędzie się  jego 8. edycja, w której po raz pierwszy będą mogli uczestniczyć producenci ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

 

Szkolenie składa się z trzech tygodniowych modułów zajęć, które odbędą się między czerwcem i grudniem 2011 w Londynie i w Los Angeles. Szkolenie obejmuje seminaria i warsztaty poruszające zagadnienia międzynarodowego biznesu filmowego: development projektu, produkcję filmu, finansowanie, światową dystrybucję, marketing a także najnowsze techniki cyfrowe związane z filmem. Uczestnicy szkolenia odwiedzą także  studia filmowe. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści z branże filmowej.

 

W programie weźmie udział tylko 15 osób, producentów i producentów wykonawczych, którzy mają co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy w przemyśle filmowym bądź telewizyjnym. Uczestnicy zostaną wybrani spośród wszystkich nadesłanych aplikacji.

 

Szkolenie jest finansowane ze środków programu MEDIA i funduszu Skillset Film Skills.

 

Strona szkolenia: www.inside-pictures.com.

 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są  na stronie programu pod adresem: insidepictures@nfts.co.uk i pod numerem telefonu 01494 731 402.

 

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udzielają:  Jill Tandy z Inside Picture jilltandy1@googlemail.com i Paul Moody  z National Film and Television School pmoody@nfts.co.uk.

23.03.2011