Warsztaty dla scenarzystów

Trwa nabór na dwujęzyczne warsztaty scenariuszowe oraz zajęcia z języka angielskiego skierowane do scenarzystów filmowych prowadzone przez Chrisa Burdza.

Dwujęzyczne warsztaty scenariuszowe

Celem warsztatów jest stworzenie gotowego profesjonalnego scenariusza pełnometrażowego filmu fabularnego (pierwszy draft). Warsztaty maja charakter nauczania prywatnego i będą poświęcone wyłącznie autorskim scenariuszom. Odbędą się zarówno dyskusje w zespole, jak i indywidualne konsultacje. Uczestnicy warsztatów zachowają pełne prawa majątkowe do swoich projektów.

Angielski dla scenarzystów

Zajęcia są przeznaczone dla osób, które już znają język angielski, ale chcą się nauczyć jego strony branżowej. Uczestnicy będą śledzić w języku angielskim drogę scenarzysty filmowego – od pomysłu na scenariusz, poprzez pisanie wirtualnego scenariusza, na sprzedaży tekstu kończąc. W trakcie zajęć będzie można poznać wachlarz pojęć, zwrotów branżowych i idiomów związanych nie tylko ze scenariuszem. Uczestnicy sami będą konstruować przykładowe sceny czy dialogi. Szkolenie będzie również dotyczyć pisania log-linów, przeprowadzania pitchingów czy rozmów z agentami i producentami. Nabór do końca września. Liczba miejsc ograniczona.

 

Chris Burdza ukończył reżyserię filmową na Columbia University. Ma wieloletnie doświadczenie w pisaniu międzynarodowych projektów scenariuszowych.

 

Więcej informacji: crazystofff@gmail.com, tel: 530524329.

 

Na podstawie nadesłanej informacji

04.09.2014