Warsztaty EAVE+

Do 28 czerwca trwa nabór na warsztaty EAVE+ dla niezależnych producentów filmowych z solidną filmografią i międzynarodowym doświadczeniem, którzy chcą nawiązać kontakty zawodowe z innymi producentami z Europy i reszty świata.

Spotkanie z najlepszymi w branży filmowej

Najlepsi eksperci z branży filmowej zostaną zaproszeni do dyskusji z producentami na temat zrównoważonego rozwoju film produkcyjnych, nowych modeli biznesowych, przyszłych sposobów na produkcję, finansowanie i dystrybucję audiowizualną oraz najlepszych praktyk na rynku międzynarodowym.

Praca w grupie profesjonalistów

EAVE+ będzie miało formę intensywnej pracy w grupach przez 4 dni pod przewodnictwem Head of Studies EAVE Jani Thiltges (Samsa Film, Luksemburg) oraz konsultantem EAVE+, Michaelem Weberem (The Match Factory, Niemcy). Każdy dzień rozpocznie się wykładem międzynarodowego eksperta, później odbywać się będą zajęcia w grupach, zakończone spotkaniami indywidualnymi.

 

 

Warsztaty odbędą się w dniach 19-23 września w Luksemburgu. Więcej informacji i materiały aplikacyjne: www.eave.org lub pod adresem eave@eave.org.

 

Źródło informacji: www.mediadeskpoland.eu.

24.06.2013