Warsztaty kreatywnego pisania Marcina Cząby

Członek Koła Scenarzystów SFP, Marcin Cząba zaprasza na kurs scenopisarstwa i kreatywnego pisania, który odbędzie się w listopadzie i grudniu w Warszawie. 

Dla kogo?

Organizator zaprasza wszystkich, którzy noszą w sobie pomysł, historię, koncept i nie wiedzą jak ją rozwinąć w opowieść lub po prostu chcą pisać. Warsztaty nie koncentrują się na wiedzy, tylko na zmianie myślenia uczestników, odblokowaniu ich kreatywności.

Marcin Cząba uczy, wykorzystując dynamikę archetypów opracowaną na potrzeby scenarzystów i aktorów z Hollywood. Jest to zestaw praktycznych narzędzi pogłębiający wiedzę na temat osobowości człowieka.

„Kilka lat temu stworzyłem warsztaty scenariopisarskie. Szybko jednak okazało się, że niektórzy uczestnicy diametralnie zmieniają po nich swoje życie. Przez ponad 20. edycji warsztaty ewaluowały. Dziś warsztaty łączą techniki kreatywnego pisania, samorozwoju i odkrywania swoich możliwości twórczych” – podsumowuje organizator.

Gdzie, kiedy i za ile?

Warsztaty odbędą się w Praskiej Klubokawiarni w Warszawie 17 i 18, 24 i 25 listopada oraz 1 i 2 grudnia 2018 (3 weekendy) w godzinach 10.00-17.00. Cena to 2100 złotych brutto.

Zgłoszenia i pytania należy kierować na warsztaty.czaba@gmail.com.

Na podstawie nadesłanych materiałów


29.10.2018