Warsztaty TFL Next czekają na chętnych

Można zgłaszać się na udział we wrześniowych warsztatach TFL Next – Audience Design. Czas na składanie wniosków jest do 15 lipca. Z kolei 15 maja minął termin na czerwcowe TFL Next – Film Development. Oba wydarzenia organizowane przez TorinoFilmLab, odbędą się w formie online.

Warsztaty TFL Next – Audience Design skierowane są do międzynarodowych specjalistów z branży filmowej, medialnej i cyfrowej, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych strategii angażowania widzów do projektów filmowych na etapie opracowywania lub produkcji. Czterech uczestników będzie pracować w grupie oraz indywidualnie nad projektami filmów fabularnych wyróżnionymi przez fundusz TFL Audience Design Fund oraz nową nagrodą Audience Design Award, przyznaną przez WCF Europe & TFL. Następnie wraz z ekipą filmową i ich opiekunami opracują oni innowacyjną strategię zaangażowania publiczności, która zostanie wykorzystana w przyszłej dystrybucji filmu.

Pierwsza sesja warsztatów planowana jest na 14-18 września, a druga w dniach 28-29 września. Aplikuj klikając tutaj.

Czerwcowe warsztaty

Warsztaty TFL Next – Film Development skierowane są do scenarzystów, reżyserów i producentów z całego świata, którzy mają film fabularny na wczesnym etapie developmentu i chcą z powodzeniem pracować za granicą. Uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć międzynarodową sieć kontaktów, zarówno podczas sesji szkoleniowych, jak i specjalnych wydarzeń online mających na celu wymianę umiejętności i znalezienie efektywnych form współpracy.

Dwuetapowe warsztaty składają się z dwóch sesji i jednego spotkania uzupełniającego. Pierwszy etap odbędzie się w dniach: 8-12 i 22-23 czerwca, a drugi: 15-19 i 29-30 czerwca.

14.05.2020