WATCH DOCS 2017: zgłoszenia filmów

Trwa nabór filmów na 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, który odbędzie się w dniach 8-14 grudnia 2017 r. w Warszawie.

WATCH DOCS

WATCH DOCS to jedna z największych na świecie imprez filmowych poświęconych prawom człowieka. Na program festiwalu obok konkursu pełnometrażowych dokumentów ocenianych przez międzynarodowe jury złożą się retrospektywy, pokazy specjalne oraz stałe sekcje programu, takie jak „Chcę zobaczyć”, „Dyskretny urok propagandy” czy „Nowe filmy polskie”, a także debaty, wykłady mistrzowskie, międzynarodowe warsztaty dla dokumentalistów i obrońców praw człowieka FUTURE DOCS i wiele innych wydarzeń.

Festiwal w trasie i online

Oprócz festiwalu międzynarodowego, który odbywa się w Warszawie, WATCH DOCS to także festiwal objazdowy, co roku odwiedzający blisko 40 polskich miejscowości oraz WATCH DOCS online. Dzięki temu dokumenty z programu WATCH DOCS co roku docierają w sumie do ponad 100 000 widzów.

Zgłoszenia do 1 sierpnia

Filmy można rejestrować za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie: www.watchdocs.pl. Termin ich zgłaszania upływa 1 sierpnia 2017 r.

Informacja prasowa

31.03.2017