Weekendowy kurs w Szkole Filmowej w Łodzi

Jak zamienić kreatywny pomysł na kapitał, inwestora i zespół do jego realizacji? Wydział Organizacji Sztuki Filmowej Szkoły Filmowej w Łodzi zaprasza na praktyczny kurs developmentu, pichingu i finansowania projektów.

Naucz się jak znaleźć środki na realizację swojego pomysłu

Jak mawiają wytrawni inwestorzy nawet najlepszy pomysł wart jest zaledwie 1 zł plus VAT dopóki nie uda Ci się dotrzeć z nim do odpowiednich ludzi i przekonać ich do jego realizacji. Podczas kursu organizowanego przez Wydział Organizacji Sztuki Filmowej dowiesz się jak wykorzystać development i pitching do znalezienia kapitału, inwestora lub klienta oraz na co zwrócić szczególną uwagę, starając się o wsparcie z funduszy PISF, UE, VC itp.

Grupa ekspertów i praktyków podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, pokaże nowe kierunki i perspektywy rozwoju dla ciebie i twojej firmy. Będziesz mieć także okazję poznać innych, podobnych do ciebie kreatywnych ludzi, z którymi możesz skonsultować swoje plany, twórczo zainspirować, a być może nawet w przyszłości zrealizować wspólne projekty.

Kiedy i gdzie?

10-12 lutego 2017 roku – od piątku do niedzieli – ok. 30 godz. wykładowych i warsztatowych. Miejsce: Szkoła Filmowa w Łodzi, ul. Targowa 61/63, Łódź.

Wykłady i warsztaty w trakcie kursu poprowadzi w sumie ok. 10 osób, wśród których będą profesorowie i wykładowcy PWSFTViT oraz specjaliści i eksperci współpracujący ze Szkołą Filmową w Łodzi.

Rejestracja i inne szczegółowe informacje:

Zostało jeszcze ok. 10 wolnych miejsc. Po wyczerpaniu tego limitu rejestracja zostanie wstrzymana.

Informacja prasowa

20.01.2017