Wesprzyj produkcję filmu "Snufit"

Do 14 marca 2013 na stronie portalu wspieramkulture.pl trwa zbiórka pieniędzy na produkcję krótkometrażowego filmu „Snufit”, którego akcja zostanie osadzona w Toruniu.

Snufit

„Snufit” to surrealistyczna podróż w głąb wyobraźni. Joanna w przededniu swoich 30. urodzin musi ukończyć ważne zlecenie – projekt billboardu. Presja czasu, fantazja i wewnętrzne rozterki sprawiają, że rzeczywistość zaczyna mieszać się z artystyczną fikcją. Kim jest Lena i czy Joanna zdoła ją uratować? Gdzie znajduje się zielony pokój, o którym śni każdej nocy? Co, jeśli to ona jest owcą z czyjegoś snu? Jak wygląda odwrócony horyzont i statki płynące po niebie?

Zbiórka pieniędzy do 14 marca

Scenariuszem i reżyserią filmu zajmuje się Marcel Woźniak, przy współpracy z Mariką Krajniewską i Pawłem Zawadzkim. Na ekranie pojawią się m. in. Piotr Głowacki, Matylda Podfilipska i Tomasz Mycan. Autorami zdjęć do filmu są Tomasz Walasek, Bartosz Pawlikowski. Więcej informacji na temat filmu można uzyskać pisząc na adres: wozniakmarcel@gmail.com. Do 14 marca 2013 na stronie wspieramkulture.pl potrwa zbiórka pieniędzy, które umożliwią realizację filmu. Każda wpłata zostanie nagrodzona filmowym prezentem.

Wspieramkulture.pl

Wspieramkulture.pl jest platformą umożliwiającą gromadzenie przez twórców funduszy na projekty kulturalne. To pierwszy serwis finansowania społecznościowego (crowdfundingowy) w Polsce w całości dedykowany projektom związanym z kulturą. Działa od grudnia 2012 roku.

 

Więcej informacji o projekcie na stronie: wspieramkulture.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

25.02.2013