Weź udział w Connecting Cottbus

Organizatorzy koprodukcyjnych targów filmowych Connecting Cottbus ogłosili nabór projektów filmowych na sesję pitchingową. Impreza odbędzie się w dniach 8-9 listopada.

Nabór trwa do 15 lipca

Organizatorzy targów odbywających się w ramach Festiwalu Filmowego w Cottbus rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń na sesję pitchingową. Przedstawiciele Connecting Cottbus zainteresowani są projektami filmów fabularnych z potencjałem koprodukcyjnym. Również producenci, agenci handlowi i inni przedstawiciele przemysłu audiowizualnego są zaproszeni do uczestnictwa w pitchingu bez projektu (w przypadku zgłoszenia się jako obserwator nabór trwa do 1 października).

13 najlepszych projektów

13 wybranych projektów zostanie przedstawione branżowej publiczności podczas festiwalu. Nagrodę „The Best Pitch Award” za najlepszy pitching otrzyma producent prezentujący dany projekt. W ramach Connecting Cottbus odbędzie się szkolenie przygotowujące do pitchingu wybranych projektów i publiczna sesja pitchingowa. Uczestnicy wezmą udzał w spotkaniach branżowych, dyskusjach panelowych i warsztatach.

Więcej informacji na stronie www.connecting-cottbus.de.

Źródło: www.mediadeskpoland.eu.

18.05.2012