Weź udział w warsztatach z Marcinem Koszałką

Organizatorzy 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zapraszają do udziału w pięciodniowych warsztatach  dotyczących realizacji filmu dokumentalnego, które odbędą się 1-6 czerwca 2010. Zajęcia  które skupią się na reżyserii, zdjęciach i montażu w filmie dokumentalnym, poprowadzi dokumentalista i operator filmowy Marcin Koszałka.

 

Efektem warsztatów ma być realizacja kilkuminutowych filmów dokumentalnych na temat „Ucieknijmy od niej” – taki też tytuł nosi najnowszy projekt Marcina Koszałki. Uczestnicy pracować będą w małych grupach na profesjonalnym sprzęcie, w asyście doświadczonych realizatorów filmowych.

 

Wymagane jest przynajmniej minimalne doświadczenie w realizacji filmów. Koszt warsztatów to 300 zł.

 

Dojazd oraz pobyt w Krakowie – we własnym zakresie. Dodatkowo organizatorzy zapewniają możliwość uczestnictwa w Krakowskim Festiwalu Filmowym (bezpłatny karnet na wszystkie projekcje festiwalowe).

 

Na zgłoszenia organizatorzy warsztatów czekają do 17 maja 2010 roku.

 

Warsztaty odbywać się będą w Studiu Telewizyjnym „U Frycza” Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego, ul. Lipowa 4, prezentacja prac i wykład ekspercki w Międzynarodowym Centrum Kultury na Rynku Głównym.

 

Szczegółowy program warsztatów znajduje sie na stronie organizatora: www.kff.com.pl.

 

Kontakt: Katarzyna Wilk – katarzyna@kff.com.pl; tel. +48 12 294 69 45

 

Informacja prasowa

14.05.2010