Wideo biblioteka na MFF w Montrealu

Do 17 sierpnia można zgłaszać filmy do biblioteki wideo International Film Market, który odbędzie się w dniach 23 sierpnia – 3 września 2012, podczas 36. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu.

Pokaż swój film w bibliotece wideo

Celem wydarzenia jest promocja filmów, które mają międzynarodowy potencjał. Co roku bierze w nim udział wielu agentów sprzedaży, dystrybutorów i producentów z całego świata Organizatorzy zachęcają do zgłaszania do wideo biblioteki nowych produkcji kinowych i telewizyjnych. Rejestracja jest bezpłatna. Wszystkie zarejestrowane filmy znajdą się w wideo bibliotece i specjalnym przewodniku. Filmy można rejestrować na stronie internetowej: www.ffm-montreal.org/en_video_form.html. Organizatorzy proszą o przesyłanie filmów na 2 płytach DVD i materiałów promocyjnych na adres: Montreal International Film Market, 1432 rue de Bleury, Montreal, Quebec, H3A 2J1. Termin nadsyłania filmów mija 17 sierpnia 2012.

 

Informacji na temat rejestracji w bibliotece udziela Francois Lemieux, tel. 514-848-7171 # 314, filmmarket1@ffm-montreal.org.

 

Więcej informacji na stronie festiwalu: www.ffm-montreal.org

 

Paulina Bez

18.07.2012