Wielkość ekranu - Nabór na warsztaty PISF i ONET na 42. FPFF

Polski Instytut Sztuki Filmowej i ONET S.A. zapraszają producentów filmowych do udziału w warsztatach pt. „Wielkość ekranu, czyli kino w czasach dystrybucji on-line”, które odbędą się w czwartek 21 września w godzinach 13:00-14:30 w Gdyńskim Centrum Filmowym podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Warsztaty poprowadzą eksperci, zajmujący się na co dzień dystrybucją filmów oraz rynkiem VOD w Polsce i na świecie:

  • Aleksandra Kozłowska – z branżą mediów związana od początku kariery zawodowej. Od 2010 roku pracuje w telewizji kablowej Vectra S.A., odpowiadając najpierw za wdrożenie usługi Vectra VOD, a obecnie za jej utrzymanie i rozwój. Ekspert w obszarze funkcjonalności usług na żądanie oraz pozyskiwania licencji na to pole eksploatacji.
  • Marta Nowakowska – dyrektor ds. licencji TV i VOD Kino Świat. Od 20 lat związana z rynkiem telewizyjnym i dystrybucji filmowej w Polsce. Zawodowo związana w przeszłości m.in. z telewizją HBO i TV Puls oraz wiodącymi dystrybutorami filmowymi w Polsce: Monolith Films, SPI i Kino Świat (gdzie jest obecnie zatrudniona). Współpracuje ze wszystkimi telewizjami i operatorami VOD w Polsce oraz posiada wieloletnie relacje z dystrybutorami w kraju i za granicą. Zajmuje się również selekcją filmów na potrzeby TV i VOD oraz sprzedażą licencji.
  • Daniel Szczepański – radca prawny w Onet S.A. zajmujący się obszarem rynku medialnego i nowych technologii, w tym obsługą prawną projektów, obejmujących udostępnianie materiałów audiowizualnych w modelach VOD.

Do udziału w warsztatach zapraszamy producentów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat rynku VOD i jego specyfiki.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do przedstawicieli organizatorów:

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja prasowa

11.09.2017