Wiosna Filmów – konsultacje prawne dla scenarzystów

Jesteś scenarzystą i masz problem z umową? Piszesz scenariusz i masz wątpliwości prawne z nim związane? Jesteś producentem, rozwijasz scenariusz i czujesz, że jakiś jego aspekt może sprawić ci prawne kłopoty? Strefa Scenarzysty oferuje pomoc: bezpłatne konsultacje z prawnikiem, specjalistą w dziedzinie prawa autorskiego.

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w konsultacjach należy wysłać krótki, zwięzły opis problemu lub trzy pytania, jakie chciałoby się zadać prawnikowi, a także dane kontaktowe na adres: strefa@ruchomeobrazy.pl do 11 kwietnia 2016.

Liczba miejsc ograniczona. Spotkania odbędą się w dniu 19 kwietnia 2016 r. w godzinach 10-14, zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani o miejscu. Konsultacje odbywają się tylko w trakcie festiwalu 22. Wiosna Filmów w Warszawie, tylko w formie indywidualnego spotkania z prawnikiem (ok. 45 minut). Prawnik nie przygotowuje żadnej pisemnej opinii.

Strefa Scenarzysty to część wykładowo-warsztatowa festiwalu Wiosna Filmów, mająca na celu promowanie wiedzy na temat sztuki pisania scenariuszy filmowych i zawodu scenarzysty oraz umożliwiająca profesjonalnym scenarzystom doskonalenie umiejętności.

Partnerem merytorycznym Strefy Scenarzysty odbywającej się w ramach 22. Wiosny Filmów jest Kancelaria SPCG.

22. Wiosna Filmów odbędzie się w dniach 15-24 kwietnia w Warszawie. Festiwal jest współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Szczegółowe informacje: facebook.com/strefascenarzysty.

Więcej informacji o festiwalu: www.wiosnafilmow.pl

04.04.2016