"#WszystkoGra" w kinach

6 maja na ekrany kin wszedł musical „#WszystkoGra” w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

#WszystkoGra

Film „#WszystkoGra” opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Musical z największymi polskimi przebojami

W filmie, w nowym brzmieniu można usłyszeć hity gigantów polskiej sceny muzycznej m.in. Perfectu, Maanamu, T. Love, Lombardu a także kultowe teksty autorstwa m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Preis, Celińska, Rycembel

Stanisława Celińska w filmie „#WszystkoGra”. Fot. Next Film

W role głównych bohaterów wcielili się m.in. Kinga Preis, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański. Na ekranie partnerują im m.in. Bartosz Żuchowski, Antoni Pawlicki, Karolina Czarnecka, Irena Melcer oraz Krzysztof Stroiński.

Reżyserką filmu i współautorką scenariusza (napisanego również przez Ilonę Łepkowską i Martę Konarzewską) jest Agnieszka Glińska. Choreografię opracował Agustin Egurrola, a za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Paweł Edelman.

Producentem filmu jest Scorpio Studio, a koproducentami Edipresse Polska i D35. Dystrybutorem filmu jest Next Film. Obraz był współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Na podstawie informacji dystrybutora

06.05.2016