Zapisy na LIM Less is more 2019

Program warsztatów obejmuje 3 tygodniowe sesje stacjonarne w 3 krajach europejskich. Uczestnicy warsztatów będą zdobywać wiedzę we Francji (marzec), Rumunii (czerwiec) i Polsce (październik). W ciągu 9 miesięcy, od marca do października 2019 roku odbędą się również regularne sesje online oraz zapewniony będzie stały kontakt z tutorami.

Zgłoszenia do 31 października

W warsztatach mogą wziąć udział scenarzyści i reżyserzy, którzy mają już na koncie filmy krótkometrażowe lub pierwsze filmy pełnometrażowe oraz artyści związani z teatrem lub sztukami wizualnymi, zainteresowani produkcją filmową.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 900 euro (zawiera koszty sesji stacjonarnych, sesji online, zakwaterowania oraz pobytu, po stronie uczestnika pozostają koszty podróży).

Termin aplikowania upływa 31 października 2018 roku.

Więcej informacji: https://lim-lessismore.eu/how-to-apply-2/

LIM | Less Is More

LIM | Less Is More – limited budget feature film development training – to projekt profesjonalizacji przedstawicieli branży filmowej w zakresie redukcji kosztów produkcji już na etapie developmentu scenariusza. LIM stawia sobie za cel stworzenie europejskiej sieci specjalistów pracujących nad filmami fabularnymi niskobudżetowymi, w celu sprzyjania koprodukcjom, a także szukaniu nowych form finansowania, dystrybucji i broadcastingu.

Na podstawie informacji prasowej i materiałów Kreatywnej Europy, która współfinansuje projekt: http://kreatywna-europa.eu/ruszyly-zapisy-na-lim-less-is-more-2019/


09.10.2018