Zarządzanie projektem w animacji filmowej

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego zaprasza do Olsztyna na studia podyplomowe.

Dla kogo?

Studia są przeznaczone dla osób działających już na rynku filmowym i animacji lub dopiero na ten rynek wchodzących. W programie studiów zostały połączone wiedza menadżerska, finansowa i technologiczna niezbędna do funkcjonowania na międzynarodowym rynku animacji. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są w języku angielskim stacjonarnie i on-line.

Program

Program studiów obejmuje takie zagadnienia jak: zarządzanie z elementami zarządzania strategicznego, przywództwo i zarządzanie zespołem, zarządzanie z elementami zarządzania on-line, badania, reklama i PR na rynku animacji, rynki kapitałowo-pieniężne finansujące animację, planowanie produkcji animacji, projektowanie koncepcji  plastycznej z uwzględnieniem technologii, struktury narracyjne w animacji, ścieżka dźwiękowa, prewizualizacja animacji – narzędzia.

Wykładowcy

Kadrę stanowi międzynarodowy zespół wykładowców: menadżerów zarządzania oraz twórców i producentów ze studiów europejskich i amerykańskich. Wśród wykładowców między innymi przedstawiciele renomowanego studia PIXAR – Disney.  Kierownikiem naukowym Studiów jest dr Andrzej Wojnach.

Więcej informacji na stronie www.owsiiz.edu.pl.

Informacja prasowa

22.08.2016