Zdobądź stypendium Warszawskiej Szkoły Filmowej

Warszawska Szkoła Filmowa ponownie przyzna stypendia naukowe  kreatywnym i utalentowanym młodym twórcom.

Program stypendialny Warszawskiej Szkoły Filmowej

Program stypendialny Warszawskiej Szkoły Filmowej to szansa dla kreatywnych osób zainteresowanych kulturą, sztuką i światem nowoczesnych multimediów. Uczelnia to nie tylko profesjonalny sprzęt, najnowocześniejsze technologie i nieustający rozwój. To także wyjątkowi Wykładowcy i unikalne metody nauczania. Nowatorskie programy edukacyjne łączą w sobie klasyczne, sprawdzone techniki z zupełnie nowym podejściem do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów.

Weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie i udowodnij, że myślisz niekonwencjonalnie, że dostrzegasz otaczający Cię świat, masz pasję i chcesz ją rozwijać. Liczy się kreatywność – warsztatu nauczysz się u nas!

Hasło konkursu: Awatar

Awatar to słowo, które trafnie opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem.

Prześlij dowolną formę multimedialną – film, zdjęcia, muzykę, opowiedz historię w formie, w której czujesz się najlepiej i wygraj roczne stypendium na naukę w największym kompleksie szkół filmowych w Polsce.

Stypendia w pięciu specjalnościach

Stypendia zostaną przyznane na kierunku film i multimedia w pięciu specjalnościach:

  • realizacja obrazu filmowego,
  • reżyseria,
  • montaż,
  • kreacja dźwięku,
  • fotografia.

Zgłoszenia do 26 sierpnia

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa, do 26 sierpnia 2016 roku, wyniki konkursu 31 sierpnia.

Więcej informacji wraz z regulaminem konkursu znajduje się na stronie: www.szkolafilmowa.pl/pl/konkurs-zdobadz-stypendium-warszawskiej-szkoly-filmowej.

Informacja prasowa

15.07.2016