Zgłoś film do One Movie Project i wygraj zaproszenie na warsztaty filmowe

One Movie Project to nietypowe przedsięwzięcie, którego celem jest jednocześnie stworzenie portalu społecznościowego gromadzącego osoby związane z filmem i sztuką obrazowania oraz produkcja wybranych form filmowych.

 

Twórcy One Movie Project zachęcają do oglądania zamieszczanych przez nich filmów, inspirowania się nimi i stworzenia własnego pomysłu na film.

 

Jak podpowiadają autorzy przedsięwzięcia, mają to być: – Filmy bardzo proste i tanie, genialne i niezwykłe. Filmy jednego dnia zdjęciowego, za 1 dolara, jednego ujęcia, jednego zdania, jednego aktora, jednej minuty, jednego mgnienia. Genialnie proste. Wartościowe.

 

Wysyłając swój projekt filmu na adres: projekty@onemovieproject.com, można wygrać zaproszenie na warsztaty filmowe organizowane przez Akademię Multi Art w Krakowie.

 

Uczestnicy warsztatów prowadzonych przez reżysera Xawerego Żuławskiego i operatora Piotra Lenara zapoznają się z obszarem technologii filmowej oraz przyjrzą samemu procesowi powstawania filmu.

 

Dodatkowo, dla autorów najlepszych prac czeka unikalna możliwość realizacji wybranych scenariuszy przy współpracy z doświadczonymi filmowcami i dalsza współpraca z Akademią Multi Art.

 

Na warsztaty można się również zapisać, wysyłając zgłoszenie na adres: sekretariat@akademiamultiart.pl. Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 22-25 września 2010. Opłata za udział w warsztatach wynosi 650 zł. Termin zgłoszeń i wpłat zaliczki upływa 10 września.

 

Więcej informacji na stronach: www.onemovieproject.com; www.akademiamultiart.pl.

 

Informacja prasowa

09.08.2010