Zgłoś film na pitching w Moskwie

Festiwal Filmów Dokumentalnych ArtDocFest w Moskwie we współpracy z Akademią Sztuk Dokumentalnych (Academy of Documentary Arts – ADA) z siedzibą w Warszawie zapraszają autorów projektów filmowych do wzięcia udziału w sesji szkoleniowej oraz pitchingu, który będzie miał miejsce podczas festiwalu ArtDocFest w Moskwie w dniach 1-9 grudnia.

Pitching dla twórców filmów dokumentalnych

Na czterodniową sesję składać się będą wykłady, case studies, konsultacje z międzynarodowymi ekspertami, indywidualne spotkania z inwestorami i pitching projektów dokumentalnych w którym wezmą udział producenci oraz redaktorzy zamawiający z największych rosyjskich stacji telewizyjnych. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia.

Zgłoszenia do 10 października

Aby wziąć udział w sesji ArtDocFest ADA Pitching, projekty muszą zostać zgłoszone on-line na stronie www.docuarts.eu/artdocfest/ do dnia 10 października. Komisja selekcyjna wybierze do 15 projektów i zawiadomi zakwalifikowanych uczestników drogą elektroniczną. Najlepszy projekt biorący udział w sesji zostanie uhonorowany Nagrodą Dragon Forum.

 

Szczegółowe informacje na stronie ADA oraz pod adresem artdocfest@mail.ru lub academy@docuarts.eu.

 

Informacja prasowa

23.09.2013