Zgłoś projekt na Docu Talents From The East

Docu Talents from the East to program, dzięki któremu filmowcy pracujący nad projektami dokumentalnymi będą mogli je zaprezentować podczas festiwalu w Karlowych Warach. Zgłoszenia do programu trwają do 20 maja.

Prezentacja filmu dokumentalnego w Karlowych Warach

Wybrani do udziału w programie Docu Talents from the East reżyserzy i producenci dziewięciu projektów pełnometrażowych filmów dokumentalnych będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty przed gośćmi Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Prezentacje odbędą się w ramach sekcji Industry festiwalu, a każda z nich potrwa 10 minut.

Program organizowany od 2005

Program Docu Talents from the East organizowany jest od 2005 roku wspólnie przez Festiwal Filmów Dokumentalnych w Jihlavie i Festiwal Filmowy w Karlowych Warach. Celem spotkania jest przyciągnięcie uwagi profesjonalistów z branży filmowej z całego świata odwiedzających festiwal w Karlowych Warach. W ubiegłym roku swój projekt „Albert Cinema” prezentowała na festiwalu Agnieszka Zwiefka.

Zgłoszenia do 20 maja

Zainteresowani udziałem w programie dokumentaliści powinni wysłać organizatorom formularz zgłoszeniowy przed 20 maja. Zgłoszenia do programu są bezpłatne, a wybranym autorom wybranych projektów organizatorzy zapewniają na miejscu 2 noclegi.

 

Więcej: www.dokument-festival.com.

 

Źródło informacji: www.polishdocs.pl.

09.05.2013