Zgłoś się do programu Serial Eyes

Trwa nabór do 8-miesięcznego programu szkoleniowego poświęconego rozwojowi i produkcji seriali telewizyjnych.

8-mięsięczny program szkolenia

Program potrwa od września 2015 do maja 2016. Zajęcia odbywać się będą w Berlinie. W jego trakcie uczestnicy programu zdobędą wiedzę dotyczącą budowania dramaturgii i strategii narracyjnych wykorzystywanych w odnoszących sukcesy produkcjach telewizyjnych. Celem programu jest także nabycie przez uczestników zdolności, które pozwolą im lepiej zrozumieć prawa działające rynkiem, widownią i potrzeb nadawców telewizyjnych. Wśród uczestników obecnej edycji programu Serial Eyes znalazł się Wiktor Piątkowski, współscenarzysta serialu „Wataha”, wyprodukowanego przez HBO.

Pitchingi

W trakcie trwania Serial Eyes uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentować swój pomysł podczas Berlinale, szkolenia w Londynie czy wydarzenia MIPTV w Cannes. Program zostanie również zakończony sesją pitchingową Serial Eyes Pitching Session.

Zgłoszenia

Formularze zgłoszeniowe można przesyłać do 31 marca lub w przypadku chęci aplikowania o stypendium do 16 marca. Więcej informacji na temat wymogów dotyczących uczestników znajdują się tutaj. Koszt udziału w programie wynosi 4,5 tysiąca euro.

Więcej informacji: serial-eyes.de

03.02.2015