Zgłoś się na 15. targi Medimed

W dniach 17-19 października w Sitges w Hiszpanii odbędą się 15. Targi Filmu Dokumentalnego „Medimed”. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy do 30 czerwca zgłosić projekt.

Zgłoszenia do 30 czerwca

Do udziału w targach można zgłaszać nowe produkcje – dokumenty o długości 24 lub 52 minuty, które zostały wyprodukowane w latach 2013 i 2014 oraz nowe projekty filmowe, które mają potwierdzone minimum 25% finansowania i/lub gwarancję nadawcy lub podpisaną umowę koprodukcyjną. Formularze rejestracyjne i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.medimed.org lub pod adresem medimed@apimed.org.

Targi dla twórców dokumentalnych

Targi Medimed skupiają się na promocji i rozwoju niezależnych produkcji dokumentalnych z Europy i obszaru Morza Śródziemnego oraz promowaniu networkingu pomiędzy międzynarodowymi producentami i inwestorami. Stanowią okazję do zaprezentowania i sprzedaży filmów redaktorom zamawiającym, poszerzając tym samym możliwości dystrybucji niedawno ukończonych filmów. W zeszłorocznych targach wśród nadawców i dystrybutorów, którzy wzięli udział w wydarzeniu, znaleźli się m.in. 2M morocco, Arte France, BBC Canal+ Spain, Canal France International, Doha Film Institute, Illumina Films, Java Films, Korean BS oraz Telewizja Polska.

 

Źródło informacji: kreatywna-europa.eu

30.05.2014