Zgłoś się na pitching z Fipa Industry

W ramach International Festival of Audiovisual Programs Fipa Industry organizuje sesje pitchingowe dla projektów dokumentalnych, telewizyjnych i serialowych, o tzw. potencjale „transmedia development”. Termin zgłoszeń mija 30 listopada 2014.

Pokaż swój projekt we Francji

Sesje pitchingowe odbędą się w dniach 21-23 stycznia 2015 w Biarritz, we Francji. W programie znalazły się 2 sesje oraz panel, w którym udział wezmą m.in. międzynarodowi: nadawcy, dystrybutorzy czy dyrektorzy programowi festiwali. Organizatorzy zapewniają coaching w trakcie przygotowania projektu i spotkania jeden-na-jeden. Dla najlepszego projektu przewidziana jest nagroda pieniężna. Jeden z przedstawicieli każdego projektu, który weźmie udział w pitchingu, zostanie zaproszony do Biarritz. Wszystkie wybrane projekty będą miały okazję zaprezentować się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian. 

 

Zgłoś swój projekt tutaj: fipa.tv/fipa-industry

 

Zgłoszenia nie będą rozpatrywane do czasu otrzymania zapłaty opłaty rejestracyjnej.

Fipa Industry

Fipa Industry prowadzi w ramach International Festival of Audiovisual Programs serię działań dla reżyserów, scenarzystów, producentów w celu przybliżenia im międzynarodowego rynku audiowizualnego takich, jak m.in.: konferencje i debaty, spotkania, warsztaty oraz pitchingi. 

 

Na podstawie informacji prasowej

04.11.2014