Zgłoś się na targi telewizyjno-filmowe w Cannes

Trwa nabór projektów filmowych na międzynarodowe targi telewizyjno-filmowe MIPCOM, które odbędą się w dniach 8-11 października w Cannes oraz MIPJunior, poświęcony programom dla dzieci i młodzieży w dniach 6-7 października.

MIPCOM

MIPCOM i MIPCOM Junior organizowane są przez Reed Midem i należą do największych i najważniejszych międzynarodowych wydarzeń biznesowych środowiska audiowizualnego na świecie. MIPCOM co roku skupia ponad 12 500 przedstawicieli środowiska z ponad 100 krajów. W ramach tegorocznych targów można będzie się spotkać z przedstawicielami branży filmowo-telewizyjnej całego świata, uczestniczyć w wykładach znawców branży i dyskutować o rodzących się trendach.

Zgłoś się na targi

Na targi można zgłaszać się do momentu ich rozpoczęcia. Producenci należący do KIPA i SFP, którzy po raz pierwszy biorą udział w targach MIPCOM, mogą liczyć na zniżę. Regularna cena akredytacji wynosi 1 195 Euro + 7% VAT, ze zniżką 675 Euro + 7% VAT.  Uprawnia do udziału w targach i towarzyszącej konferencji oraz daje całoroczny dostęp do bazy danych firm uczestniczących w targach MIPCOM.

 

Szczegóły na stronie: mipworld.com.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Karolina Kulig

18.09.2012