Zgłoś się na warsztaty prawne KIPA

Jeszcze do 12 października trwa nabór na kolejne warsztaty prawne, organizowane przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych (KIPA), których tematem będzie „Odpowiedzialność producenta przy produkcji i eksploatacji filmu”. Warsztaty są współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Warsztaty z ekspertami

Podczas najbliższych warsztatów omawiane będą kwestie dotyczące ubezpieczeń i ograniczenia odpowiedzialności, ryzyka w przypadku filmu dokumentalnego lub opartego na faktach, granic swobody twórczej i prawa do krytyki w przypadku filmów osadzonych w realiach współczesnych czy odpowiedzialności wobec inwestorów i koproducentów. Spotkanie odbędzie się 16 października 2012 w Warszawie. Poprowadzą je eksperci prawa specjalizujący się w zakresie rynku produkcji audiowizualnej. 

Zgłoszenia do 12 października

Warsztaty mają charakter otwartej dyskusji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa około 4 godzin. Warsztaty odbędą się w Millennium Plaza przy Alejach Jerozolimskich 123a, sala nr 14, w Warszawie. Wypełnioną ankietę zgłoszeniową należy przysłać do 12 października 2012 na adres: biuro@kipa.pl lub faxem na nr 22 840 59 01. O przyjęciu na cykl warsztatów decyduje kolejność zgłoszeń. Można zgłaszać nie więcej niż dwie osób z jednej firmy.

 

Warsztaty są współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów i formularz zgłoszeniowy stronie: www.audiowizualni.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

09.10.2012