Zgłoś się na warsztaty "Story Editing"

Do 1 grudnia są przyjmowane zgłoszenia na międzynarodowe warsztaty „Story Editing” powstałe z inicjatywy TorinoFilmLab. Program skierowany jest do scenarzystów, reżyserów oraz producentów pracujących nad rozwojem projektów filmowych.

Program warsztatów

W trakcie dziewięciomiesięcznego programu szkoleniowego odbędą się trzy pięciodniowe warsztaty oraz dwie sesje online. W tym czasie, pod okiem ekspertów, uczestnicy będą rozwijać swoje projekty i nadawać im odpowiednią strukturę. Nad uczestnikami tegorocznej edycji czuwać będą: Antoine Le Bos z Francji, Franz Rodenkirchen z Niemiec, Anita Voorham z Holandii, Isabelle Fauvel z Francji, Eva Svenstedt Ward ze Szwecji, Razvan Radulescu z Rumunii. Zakończeniem programu będzie prezentacja projektów na TorinoFilmLab Meeting Event, które odbędzie się w listopadzie 2015 podczas Torino Film Festival.

Zgłoszenia

Chętni do udziału w programie szkoleniowym „Story Editing” powinni wysłać wymagane dokumenty: formularz zgłoszeniowy, CV oraz list motywacyjny w jednym pliku PDF na adres: scriptandpitch@torinofilmlab.it. Nabór zgłoszeń trwa do 1 grudnia. W dniach 5-6 stycznia odbędzie się drugi etap rekrutacji za pośrednictwem Skype’a. Koszt udziału w warsztatach wynosi 1 000 euro. Istnieje możliwość uzyskania stypendium.

 

Przypominamy, że do 30 października prowadzony jest również nabór na warsztaty Script&Pitch. Więcej informacji na ten temat tutaj.

 

Wszelkie pytania należy kierować na adres: scriptandpitch@torinofilmlab.it.

 

Więcej informacji: www.torinofilmlab.it.

14.10.2014