Zgłoś swój projekt na Konkurs VAF 2017

Do 5 lutego przedłużono nabór do Konkursu Pitchingów Visegrad Animation Forum 2017. To niepowtarzalna szansa na zaprezentowanie swoich projektów krótkometrażowych filmów animowanych i seriali telewizyjnych przed międzynarodowym jury.

Znajdź partnerów do swoich projektów i weź udział w warsztatach

Visegrad Animation Forum daje możliwość zaprezentowania się w gronie producentów, twórców i przedstawicieli telewizji publicznych i prywatnych m.in. z Chorwacji, Czech, Finlandii, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Węgier i Wielkiej Brytanii.  

W trakcie Forum (2-4 maja 2017 r. w Trzeboniu w Czechach) organizowane są wykłady i warsztaty ze sztuki pitchingu oraz spotkania z przedstawicielami mediów i producentami. Jest to również szansa na pozyskanie partnerów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń na temat możliwości dofinansowania swoich projektów.

Nagrody:

  • Główna Nagroda Visegrad Animation Forum dla najlepszego projektu serialu animowanego w wysokości 2000 euro oraz wstęp na Cartoon Forum 2017 we Francji.
  • Główna Nagroda Visegrad Animation Forum dla najlepszego projektu filmu krótkometrażowego w wysokości 2000 euro.

Termin przyjmowania prac

Przedłużony termin przyjmowania prac upływa 5 lutego 2017 r.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: http://visegradanimation.com/pitching-rules/.

Visegrad Animation Forum

To platforma współpracy twórców i producentów filmów animowanych z regionu Polski, Czech, Słowacji, Węgier i sąsiadujących państw. Działa jako coroczne forum, podczas którego przedstawiciele powyższych państw wymieniają się informacjami dotyczącymi lokalnych profesjonalistów, działających na ich terenie studiów zajmujących się animacją i możliwości współpracy przy nowopowstających projektach.

Na podstawie informacji prasowej

11.01.2017