Zgłoś swój teledysk na Cinemaforum

Do 18 października można zgłaszać teledyski do udziału w 8. Pokazie Niezależnych Teledysków w ramach Międzynarodowego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Fabularnych festiwalu Cinemaforum.

W dniach 6-10 listopada w Warszawie odbędzie się 18. edycja festiwalu w całości poświęconego krótkometrażowym produkcjom z całego świata. Wstęp na projekcje i pokazy jest bezpłatny.

Pokazy Niezależnych Teledysków na Cinemaforum są wydarzeniem promującym polskie teledyski ilustrujące najnowsze propozycje muzyczne wywodzące się z niezależnych klimatów. Same teledyski, oprócz prezentacji wykonawców muzyki, powinny zawierać dodatkowe formy kreacji – elementy fabularne, animowane, eksperymentalne. W pokazie mogą wziąć udział zarówno profesjonalne produkcje filmowe, jak i amatorskie.  

Szczegółowe informacje dla zgłaszających znajdują się w wydarzeniu na Facebooku: www.facebook.com/events

CINEMAFORUM – Międzynarodowe Forum Krótkometrażowych Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 6-10 listopada w Warszawie w kinie Kinoteka, Mazowieckim Centrum Kultury Medialnej Elektronik oraz Pracowni A35. Wstęp na wszystkie projekcje festiwalowe jest bezpłatny.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie FILMFORUM. CINEMAFORUM jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej. Partnerami programowymi wydarzenia są: Goethe Institut, Warszawska Szkoła Filmowa, Mazowiecki Instytut Kultury, Mazovia Warsaw Film Commission oraz Duński Instytut Kultury i Austriackie Forum Kultury.

Informacja prasowa


03.10.2019