Zgłoszenia do katalogu Poles in Berlin 2019

W przygotowaniu jest kolejna edycja katalogu Poles in Berlin, promującego polskich uczestników European Film Market. Termin nadsyłania zgłoszeń – 18 stycznia.

Poles in Berlin 2019

Film Commission Poland przygotowuje elektroniczny katalog, który zawiera informacje o przedstawicielach polskiego rynku filmowego uczestniczących w festiwalu w Berlinie oraz targach European Film Market. Katalog ma na celu promowanie polskiej obecności na Berlinale oraz ułatwienie komunikacji zagranicznym podmiotom zainteresowanym współpracą z naszym przemysłem filmowym.

Zgłoszenie do katalogu mogą przesyłać producenci oraz przedstawiciele rynku filmowego, którzy będą uczestniczyć w festiwalu i targach filmowych w Berlinie. Należy krótko opisać w języku angielskim swoją firmę, projekty oraz cele do osiągnięcia na targach (np. znalezienie partnerów, oferowane usługi, etc.). Pracownicy jednej firmy / instytucji przysyłają jedno wspólne zgłoszenie.

Publikacja danych w katalogu jest bezpłatna, ale uwarunkowana terminowym przesłaniem kompletnego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 stycznia 2019 roku, do godz. 17.00.

UWAGA! Zgłoszenia nowych firm i aktualizacji wpisów należy dokonywać na dwóch różnych formularzach. 

Wszystkie formularze oraz zeszłoroczny katalog dostępne są na stronie Film Commission Poland


11.01.2019