Zgłoszenia na 2. Lunch Prawny

Lunch Prawny został zainicjowany przez Izbę w czerwcu tego roku jako uzupełnienie serii warsztatów dla profesjonalistów, które KIPA prowadzi od lat.

Zgłoszenia do 17 lipca

2. Lunch Prawny odbędzie się 20 lipca 2015 roku. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z zasadami naboru. Następnie wypełniony formularz należy odesłać do 17 lipca na adres e-mail: biuro@kipa.pl z dopiskiem Lunch Prawny.

O projekcie

Lunch Prawny został przygotowany jako uzupełnienie serii warsztatów finansowo-prawnych, które KIPA prowadzi od kilku lat. Zakłada cykliczne, indywidualne konsultacje z prawnikami prowadzone w formie speed datingu – krótkich spotkań pozwalających na wyjaśnienie faktycznych problemów i konkretnych wątpliwości prawnych związanych z bieżącą działalnością firm produkcji audiowizualnej. W projekt zaangażowany jest mecenas Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Spotkania w każdy ostatni poniedziałek miesiąca

Konsultacje odbywają się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. Spośród nadesłanych zgłoszeń do udziału w sesji kwalifikuje się pięciu uczestników, przy czym jednorazowa konsultacja nie może trwać dłużej niż 25 minut. Pierwsze spotkanie miało miejsce 29 czerwca. Drugie spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 lipca 2015 roku w siedzibie KIPA, przy ul. Chełmskiej 21 bud. 28c w Warszawie o godz. 13.00.

Więcej informacji na temat Lunchu Prawnego, formularz zgłoszeniowy i zasady naboru dostępne są na stronie www.audiowizualni.pl.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach programu „Cykl warsztatów profesjonalnych KIPA”.

Na podstawie informacji prasowej

08.07.2015